İZMİR OSGB

Dinamik insan kaynağıyla hizmet veren Enkur OSGB işine SAYGI, hayata SAYGI, çalışana SAYGI sloganını ilke edinmiştir. Firmamız bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinci, sosyal sorumluluk çalışmaları ve bilgi paylaşımında yaşadığı ve yaşattığı şeffaflık ile sektöründe ilerlemeye devam etmektedir.

TEKLİF İSTEYİN!

Bize Ulaşın

Bizi Takip Edin!

Bize Ulaşın
Telif İsteyin

OSGB Güncel Fiyat Listesi

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi anlamına gelen OSGB, iş sağlığı ve güvenliği alanında hizmet vermekte ve bu alanda oldukça başarılı destek biçimleri tasarlamaktadır. OSGB tarafından yapılan destekler maddi ağırlıklı olduğu gibi manevi olarak da daima işçilerin ve çalışanların faydasını gözetmektedir.

Çalışma alanında 1 kişi ve üzeri çalışan sayısına sahip olunduğunda, bulunulan alanda iş yerimi hekimi veya iş güvenliği uzmanı istihdamının sağlanması OSGB tarafından yapılır. Bunun yanı sıra iş sağlığı güvenliği olarak kişilere sunduğu maddi destekler de bulunmaktadır. İş güvenliği uzmanın ve iş yeri hekiminin varlığının aktif olmasıyla birlikte kişi başına düşen belli bir miktar ücret bulunur. OSGB ücreti ne kadar sorusunun cevabı çalışma alanının risk düzeyine göre farklılık gösterir.

Güncel OSGB fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için yazımızın devamını okumanızda fayda olacaktır.

OSGB Güncel Fiyat Listesi 2022

 

2022 yılı için belirlenen işyeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanı OSGB fiyat listesi üç farklı kategoride birbirinden ayrılıyor. İşyeri hekimleri ücretleri şu şekilde;

  • Az tehlikeli olarak nitelendirilen iş yerleri için belirlenen kişi başı ücret: 94.99 TL
  • Tehlikeli olarak nitelendirilen iş yerleri için belirlenen kişi başı ücret: 97.88 TL
  • Çok tehlikeli olarak nitelendirilen iş yerleri için belirlenen kişi başı ücret: 100.72 TL

Yukarıda belirtilen fiyatlar işçi başına düşen işyeri hekimleri ücretler olup, iş güvenliği uzmanları için belirlenen güncel fiyatlar da bulunuyor.  Bu fiyatlar aynı tehlike gruplarında işçi başına sırasıyla; 30, 45 ve 70 TL şeklindedir.

İş Güvenliği Fiyatları

İş güvenliği fiyatları olarak da telaffuz bulan OSGB ücretleri her yıl belirli bir oranda artmaktadır. Her bir iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi için belirlenen fiyatlar, belli bir dakika hizmet aralığını kapsamaktadır. Risk durumuna göre görüşme süresi en az 10- 40 dakika olacak şekildedir. Bu sayede işyerinde çalışan kişilerin destekleri sağlanmış olur. Ülkemizde son zamanda adını sıklıkla duymaya başladığımız iş güvenliği her geçen gün çok daha büyük bir ihtiyaç ve talep hacmiyle artmakta ve hizmet alanını genişletmektedir.


0 Yorum | ENKUR OSGB | Faydalı İçerik