İZMİR OSGB

Dinamik insan kaynağıyla hizmet veren Enkur OSGB işine SAYGI, hayata SAYGI, çalışana SAYGI sloganını ilke edinmiştir. Firmamız bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinci, sosyal sorumluluk çalışmaları ve bilgi paylaşımında yaşadığı ve yaşattığı şeffaflık ile sektöründe ilerlemeye devam etmektedir.

TEKLİF İSTEYİN!

Bize Ulaşın

Bizi Takip Edin!

Bize Ulaşın
Telif İsteyin

İşyeri Acil Durum Eylem Planı

İzmir İşyeri Acil Durum Eylem Planı ve Dokümanı

Hizmet Detayları

Özel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri

İzmir Özel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

Hizmet Detayları

Risk Değerlendirmesi

İzmir Risk Değerlendirmesi ve İşyeri Risk Analizi

Hizmet Detayları

Ortam Ölçümleri ve Periyodik Kontroller

İzmir Ortam Ölçümleri ve Periyodik Kontroller

Hizmet Detayları

İşyeri Hekimi Hizmeti

İzmir İşyeri Hekimi Hizmeti

Hizmet Detayları

Sağlık Taramaları ve Periyodik Muayeneler

İzmir Çalışan Sağlık Taramaları ve Periyodik Muayeneler

Hizmet Detayları

Yangın Eğitimi

İzmir İşyeri Yangına Müdahale Eğitimi

Hizmet Detayları

Patlamadan Korunma Dokümanı

İzmir Patlamadan Korunma Dokümanı

Hizmet Detayları

Sağlık ve Güvenlik Planı

İzmir Sağlık ve Güvenlik Planı

Hizmet Detayları

Enkur OSGB Hizmetleri

İş Güvenliği Uzmanı Hizmeti, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri, İşyeri Acil Durum Eylem Planı, İşyeri Hekimi Hizmeti, Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Hizmeti, Ortam Ölçümleri ve Periyodik Kontroller, Özel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri, Patlamadan Korunma Dokümanı, Risk Değerlendirmesi, Sağlık Taramaları ve Periyodik Muayeneler, Sağlık ve Güvenlik Planı, Yangın Eğitimi gibi konularda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Alanında uzman ekibimiz ile iletişim kurabilir sorularınıza ve sorunlarına çözüm bulabilirsiniz. Enkur İzmir OSGB olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz.

Enkur İzmir OSGB olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz.

İzmir En İyi Osgb

Gerek uzman ekip kadromuzla gerek yaptığımız çalışmalarla sizlere daha iyi hizmet vermek için çabalamaktayız. Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi yani İzmir OSGB alanında yol kat etmiş bir kuruluşuz. Temel gayemiz sizlere daha iyi bir hizmet vermek için gelişmek ve sizler ile çalışmaktır.

Acıl Durum Eylem Planı Nedır?

Acil Durum Eylem Planı Nedir? Deprem, yangın, sel ve de akla gelebilecek diğer tüm acil durum veyahut afetlerden en az zararla kurtulabilmek için afet veya acil durum eylem planı hazırlanması gerekir. Temel olarak afet veya acil durum planı, deprem gibi bir acil durum yaşandıktan sonra aile bireylerinin süreci en az zararla atlatabilmesi için neler yapılması gerektiğinin olay yaşanmadan önce belirlenmesidir.

İzmir En İyi İş Güvenliği Uzmanı

Uzman ekip kadromuz ile İzmir en iyi iş güvenliği uzmanı olma yolunda çalışmalarımız sürmektedir. İyileşen standartlarımız ile en iyi firmalar arasındayız. Geniş yelpazemiz ile bu sektörde çok iyi çalışmalara imza atmaktayız. Tecrübeli, dinamik kadromuz ile firmamız tüm yasal mevzuatlara uygun olarak tüm alanlardaki sektörlere İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti vermekteyiz.

Risk Değerlendirme Nedir?

Risk Değerlendirme Nedir? Risk değerlendirmesi, bütün iş yerlerinde önceden oluşabilecek sorunların tespit edilmesine ve de taranmasına denir.

Periyodik Kontrol Hizmetleri

Periyodik kontrol hizmetleri çalışma alanlarında kullanılmakta olan makina, tesisat ve ortamın insan sağlığına ve güvenliğine zarar vermemesi için yapılan kontrollerdir. Bu kontroller dikkate alınarak çıkarılan raporlandırma doğrultusunda gerekli muayene ve güvenlik planları oluşturulur.

İzmir En İyi İş Yeri Hekimi

Tüm iş alanlarında başarının istikrar ve özveri ile beraber geldiği gözlemlenmiş bir gerçektir. Biz de alanın en iyisi olarak istikrar ve özverili çalışmadan şaşmamaktayız. Bünyemizdeki uzman kadro ile başarılı işlere imza atmaktayız. Tüm sektörlerde İzmir en iyi iş yeri hekimi hizmetimiz mevcuttur.