İZMİR OSGB

Dinamik insan kaynağıyla hizmet veren Enkur OSGB işine SAYGI, hayata SAYGI, çalışana SAYGI sloganını ilke edinmiştir. Firmamız bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinci, sosyal sorumluluk çalışmaları ve bilgi paylaşımında yaşadığı ve yaşattığı şeffaflık ile sektöründe ilerlemeye devam etmektedir.

TEKLİF İSTEYİN!

Bize Ulaşın

Bizi Takip Edin!

Bize Ulaşın
Telif İsteyin

Firmanız için en iyisini mi arıyorsunuz?

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışını benimseyen ve ön planda tutan ENKUR OSGB, deneyimli kadrosu, dinamik yapısı ile sektöründe sürekli lider durumda olmayı hedeflemiştir.

Tecrübeli ekibimiz ile kaliteli bir deneyim için buradayız!
Gelecekteki tüm faaliyetlerinde aynı misyon ve vizyonun gereklerini titizlikle yerine getirecek, yeni teknolojilerin gerçekleştirilmesine ve satışına öncülük edecektir.

ENKUR OSGB'nin amacı, gerçek ihtiyaçlarını müşterilerimizin bakış açısıyla görerek, hedeflerine uygun, pratik, etkin ve kalıcı çözümler üretmektir. Birlikteliğimizin her aşamasında vazgeçilmez ilkelerimiz; Çalışana saygı, hayata saygı, işe saygı ilkesi ile çalışarak, müşterilerimizle birlikteliğimizden elde ettiğimiz tecrübeyi yine müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.ENKUR OSGB

Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimize Avrupa standartlarında hizmetler sağlamak ve gerçekleştirdiğimiz her projeyi, önce müşteri açısından değerlendirip kalite, güvenlik ve verimlilik testlerinden sonra müşterilerimize sunmaktır.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı yaklaşımımızla insana saygı, çevreye saygı, kazasız iş gücü mantığını hizmet verdiğimiz tüm firmalara yansıtarak alanında lider konuma gelebilmek. Şirketimiz hizmet verdiği müşterileriyle sorumluluk, mükemmellik, yaratıcılık, birlik ve bütünlük anlayışını esas almaktadır.